Про процедуру

Методика: компресія & вібрація

 

Ваше перетворення буде природним, оскільки при створенні Stratosphere (Стратосфера) враховані останні розробки в області апаратного естетичного масажу.

 

Компресія

Процедура неінвазивна і фізіологічна. Не потрібно спеціальний костюм, масаж робиться з використанням невеликої кількості масла. Слідуючи по лімфодренажним лініям, масажист пересуває по тілу клієнта циліндр-маніпулу. Маніпула з 10 рядами симетрично розташованих міні-сфер з медичного силікону створює вивірене синусоїдальний вплив. При цьому тиск на шкіру строго дозовано і обумовлюється вагою маніпули. Технологія Stratosphere забезпечує найбільш тісний контакт з шкірою, що дає можливість ефективного опрацювання тих шарів, які рідко піддаються фізичним навантаженням або дієтам.

 

Вібрація

Обертання сфер генерує мікровібрації і підсилює процес спалювання жирів. Впливаючи на механорецептори, Stratosphere знижує збудливість нервової системи. Клієнт розслабляється, процеси організму виводяться на рівень рівноваги:

 • посилення кровообігу і насичення клітин киснем;
 • природний відтік продуктів обміну речовин і зайвої рідини;
 • позбавлення від застійних явищ;
 • скорочення обсягу підшкірно-жирової клітковини.

 

Залежно від відчуттів і завдань масажу, регулюється ступінь вібрації. Так для досягнення лімфодренажного ефекту достатньо мінімальної потужності, а для локального опрацювання проблемних зон варто збільшити вплив. Максимальну потужність забезпечує мотор, виготовлений на замовлення в Німеччині. Його ціна в 30 разів вище, ніж у схожого виробу китайського виробництва. У процесі сеансу антицелюлітного масажу відбувається механічна дія на фіброзні утворення зі сполучної тканини, температура оброблюваних ділянок підвищується, відбувається пілінг шкіри.

 

Безпека процедури

Stratosphere надає механічний контрольований вплив на всі шари шкіри. При цьому не виникає розтягування або пошкодження шкіри і підшкірних шарів. Природним способом (без струмів, ультразвуку, радіочастот) усуваються причини целюліту і в'ялості шкіри (зашлакованості організму, застій венозної крові і лімфи) і коригується фігура.

 

Протипоказання

Моделюючий масаж - сильний інструмент, який може викликати серйозні зміни в організмі людини. Процедури по тілу не рекомендуються при наступних станах:

 • онкологія;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання (стенокардія, інфаркт, серцева недостатність, атеросклероз, тромбофлебіт);
 • гнійні запалення і висипання на шкірі;
 • захворювання сечостатевої, лімфатичної та ендокринної систем;
 • вагітність і післяпологовий період 3 місяці (виключається з масажу область живота).

Як проводиться процедура

Перш ніж приступити до процедури майстер консультує клієнта і визначає тривалість і кількість сеансів, яких буде необхідно для досягнення потрібного результату. Тривалість процедури варіюється від 45 до 75 хвилин. Курс в середньому складається від 6 до 12 процедур. Відповідно до протоколу спочатку відкриваються лімфатичні вузли і запускається рух лімфотоку, потім відбувається обробка локальних зон (сідниць, спини, стегон, галіфе і живота). Залежно від зони впливу потужність збільшується до необхідного рівня і рухи масажиста стають більш інтенсивними.

 

Відчуття під час процедури 

Як кажуть самі клієнти, процедура дає відчуття "одномоментного дотику тисяч пальців масажистів".

 

Результати

Процедура Stratosphere - ефективний спосіб скульптування тіла.

 • Позбавляє від целюліту
 • Зменшує об'єми тіла
 • Прибирає зайву вагу
 • Повертає тонус шкірі
 • Надає push-up ефект сідницям
 • Коригує косметичні дефекти фігури

Результат може відрізнятися в кожному індивідуальному (окремому) випадку. Однак він помітний вже після 1 процедури, а з кожною наступною процедурою він стає більш вираженим і стійким. Наприклад, після проходження курсу з 12 процедур 90% жінок відзначили зменшення прояву "апельсинової кірки", і 100% жінок відзначили підвищення пружності шкіри. З повними результатами дослідження, яке було проведено в відомій незалежній лабораторії Dermscan в 2019 році, можна ознайомитися тут.

Заказать консультацию
!

Запишись на безкоштовний ТЕСТ-ДРАЙВ апарату

Залашити заявку

х
Закрыть X