Про нас

Компанія Saxony Beauty Technology GmbH була створена в 2015 році в місті Пулснітц (Саксонія, Німеччина).

Приводом створення підприємства послужила поява на ринку нової технології, яку можна було використовувати для ефективного антицелюлітного масажу, до того ж ця технологія не була запатентована на території Німеччини.

1 етап. Розробка
Робота над прототипом масажера для шкіри тривала два роки, ще рік знадобився для постановки апарату на виробництво. За цей час змінилася локація фірми. Офіс підприємства, а також виробничі приміщення були перенесені з міста Пулснітц в місто Дрезден.

За час розробки приладу на ринку з'явилося кілька виробників, що використовують аналогічну або дуже близьку технологію. Однак роки, витрачені на розробку вироби від SBT GmbH, дозволили створити щось особливе.

Найпотужніший

Одним з ключів до майбутнього успіху стало безкомпромісне ставлення до підбору комплектуючих. Наприклад, в якості "серця" нового масажера був обраний мотор, виготовлений на замовлення в Німеччині. Його ціна в 30 разів вище, ніж у схожого виробу китайського виробництва, встановленого в апаратах конкурентів.

Силіконові перлини

Силіконові сфери для масажера необхідно було виготовити з медичного силікону високої якості, але технологія виготовлення подібних сфер допускає тільки штучне виробництво з дуже високою часткою вартості праці. Незважаючи на це, щоб отримати сфери з потрібними параметрами, їх виробництво також розташували в Німеччині.

Надійність

Корпус маніпули було вирішено зробити не з пластику, а з алюмінію, що значно збільшило термін служби виробу і забезпечило точність роботи. Серед семи підприємств, які запропонували свої послуги з виготовлення корпусу маніпули, був обраний завод з міста Хайльброн (Баден-Вюртемберг, Німеччина).

Стандартизація якості

При запуску виробництва на вимогу засновника підприємства, який є сином власника компанії, що виробляє косметологічне обладнання в Білорусі, відразу стали впроваджувати систему контролю якості ISO. Що дозволило забезпечити високий рівень виробничої дисципліни і дотримання стандартів якості.

  

Доведена ефективність

Основною родзинкою нового масажера стала висока інтенсивність опрацювання шкіри клієнта з використанням масла. Вдалося зробити апарат, який став незамінним помічником по естетичному масажу.

Інструмент, який вийшов в результаті, перевершив всі очікування. Перші результати роботи отримали настільки схвальні відгуки, що було прийнято рішення зафіксувати їх в відомой лабораторії Dermscan, де трьома роками раніше французький апарат LPG проходив випробування на результативність.

Результати цих випробувань викликали справжню гордість за плоди чотирирічної праці. З підсумками цих досліджень Ви можете ознайомитися тут.

Заказать консультацию
!

Запишись на безкоштовний ТЕСТ-ДРАЙВ апарату

Залашити заявку

х
Закрыть X